Statistika AFK Tišnov hráčů starší přípravky v sezóně 2014-2015

Statistika hráčů AFK Tišnov SP pro sezónu 2014-2015                                                                                           (OP, turnaje, KP JM, KP Vysočina, Tišnovsko)
Pořadí Jméno a příjmení Počet gólů celkem  OP III.třídy Turnaje za AFK Tišnovsko KP JM KP Vysočina

Úterý 9.6.2015, OP III.třídy sk.C

Sestava: Pavlas, Ondráček - Nakládal, Daniel, Blažek - Dřevěný Vojta, Mašek -  Sedláček, Krésa, Nečesal, Drábek

Poslední letošní mistrovský zápas jsme sehráli na domácím hřišti za příznivého polojasného počasí ideálního pro fotbalový zápas. Nastoupili jsme v nejsilnější sestavě až na omluveného Kubu Dřevěného - soustředění na Rhodosu :-). Před utkáním jsme hráče upozornili na důležitost nejen aktivního vstupu do utkání, ale udržení koncentrace a bojovnosti po celý zápas, abychom se zbytečně netrápili jako v utkání s Popovicemi.  Navíc Drásov dvě kola nazpět porazil lídra tabulky Čebín 8:6, takže jsme měli mírné obavy. Kluci to ale vzali za správný konec a fotbalovým umem a bojovností od začátku dávali najevo, že všechny 3 body zůstanou doma. Nechávali jsme hrát bez střídání starší zkušené opory hlavně Vojtu D. a Ondru N. dokud skóre nebylo dostatečné a zajišťující klid do další fáze utkání. První poločas skončil za stavu 6:0 a to hovoří za vše. Na druhou půlku jsme poslali Peťu do útoku , do branky šel Maty Ondráček a začali jsme hrát na 2 kompletní pětice. Tempo pochopitelně trochu opadlo, dovolili jsme soupeři snížit na 1:7 z trestného kopu. My jsme bohužel spálili několik tutovek, dílem špatně řešenou koncovkou, dílem díky vynikajícímu výkonu soupeřova gólmana , který se opravdu parádně rozchytal. Z naší sestavy musím pochválit v prvé řadě Michala Maška za velkou bojovnost a snahu o kombinaci, dále Kubu Drábka za odvážné průniky a většinou vyhrané souboje 1 na 1, ostatní hráči podali své standardní a tudíž většinou dobré výkony. Posledních 5 minut odehrála pětice hráčů ročníku 2004, pro které byl dnešní zápas derniérou jejich působení ve starší přípravce. Hoši děkujeme a přejeme hodně fotbalových úspěchů v kategorii mladších žáků.

Branky: Sedláček 2, Nečesal 2, Mašek, Nakládal, Krésa, Dřevěný Vojta

Zápas s přehledem řídil zkušený rozhodčí Petr Pavlas.

­ Vysoké Popovice ­- Tišnov 4 : 2

Sobota 6.6. 14:30, OP III.třídy

Sestava: Pavlas (G) ­ Daniel, Navrátil, Blažek, Mašek Sedláček, Šlancar, Nečesal, Drábek.

Branky: Adam Sedláček 2x

V sobotu 6.6.2015 jsme odjeli k poslednímu venkovnímu zápasu letošní sezóny. Předposlední tým tabulky neměl být v podstatě žádný problém, ale byl. K zápasu mohu napsat pouze jedno slovo " TRAGEDIE ". Komické vystoupení našeho týmu. Žádná přihrávka, nesmyslné odkopávání balónů, žádná bojovnost, prostě hrůza. Vše umocněné i tím, že již potřetí za měsíc nepřišel bez omluvení na zápas Mates Ondráček. Nebudu tady rozebírat výkony jednotlivých borců. Musím ale zdůraznit, že jediný, kdo snese velkou pochvalu, je Adam Sedláček. Bohužel na vše sám nestačil. Pánové, zamyslete se nad sebou. Takový přístup k zápasu je něco, co by se nám nemělo v budoucnosti stávat. Rozhodují i takové detaily, že pan Drábek si nevezme chrániče a pak se bojí vůbec dostat balón, natož jít do nějakého souboje.

Petr P.

AFK Tišnov - FC Oslavany  11:2 (5:1)

Pátek 29.5.2015, Tišnov

Sestava: Pavlas-Nakládal, Daniel, Dřevěný Jakub - Dřevěný Vojta-Krésa, Drábek, Ondráček

Za teplého slunečného počasí jsme na domácím hřišti přivítali Oslavany, se kterými jsme na podzim v oslabené sestavě ztratili všešchny body. Nyní jsme nastoupili odhodláni porážku soupeři vrátit a od 1.minuty bylo na úsilí našich borců patrné, že se to povede. Rychle jsme si vypracovali vedení o 3 branky a v pohodě zápas dovedli k dvoucifernému výsledku. Soupeř hrál tvrdě, urputně, ale stereotypně buď nakopávanými balóny na jejich útočníky, kteří zůstávali  "za bukem" nebo se snažil prorazit středem hřiště tank jejich zálohy a nejlepší střelec Hansl. V druhém poločase se obraz hry nezměnil, měli jsme převahu vyjádřenou střelecky. Peťa se posunul do útoku a předvedl některým našim útočníkům v jedné hezké akci jak má hra křídelního útočníka vypadat - po uvolnění od obránce přihrát od lajny na střed branky na nabíhajícího útočníka, který zakončuje do prázdné - na místo marné snahy ukličkovat se a skončit v zámezí.

Střelci: Krésa 3, Sedláček 3, Dřevěný Vojta 2, Ondráček 2, Drábek

FK Zbraslav - AFK Tišnov 1:15 (1:9)

Neděle 24.5., Zbraslav

Sestava: Pavlas - Nakládal, Daniel, Dřevěný Jakub - Dřevěný Vojta - Mašek, Sedláček, Krésa

Za větrného chladnějšího počasí po propršeném víkendu jsme se utkali s týmem ze dna tabulky OP. Hřiště však nebylo víkendovým deštěm poznamenané a tak naší kombinanční hře nic nebránilo. O začátku jsme nasadili vysoké tempo a pravidelně naši borci zasypávali soupeřovu svatyni. Některé kombinace byly vynikající, chybělo někdy důraznější zakončení. Na naši bránu moc střel nešlo, nebezpečnou standardku Peťa spolehlivě pokryl, jediný gól jsme dostali po našem špatně rozehraném nepřímém kopu, takže zbytečný gól. Jinak borcům nelze nic vytknout a zbývá jim jen poděkovat, že v sobě ještě našli fyzické i morání síly na závěr těžkého víkendu. U některých hráčů šlo o 4. utkání během víkendu (Dřevěný Vojta, Kuba Daniel, Adam Sedláček), u ostatních 3. zápas - my sami trenéři jsme toho na střídačce už měli plné zuby :-)

Střelci: Sedláček 5, Krésa 3, Nakládal 3, Dřevěný Vojta 2, Dřevěný Jakub 1, Mašek 1

FKM Kahan - AFK Tišnov  2:13 (1:6)

Neděle 17.5.2015, Zastávka

Sestava: Pavlas(G) ­ Blažek, Daniel, Sedláček, Mašek, Krésa, Šlancar, Drábek

Branky: Sedláček 6, Krésa 4, Mašek, Daniel, Drábek 1.
Zápas hraný téměř na jednu branku, jsme potvrdili jednoznačným vítězstvím. V těchto zápasech je potřeba vyzkoušet jednotlivé herní činnosti. Nedařilo se nám přecházet do přečíslení, vzhledem k tomu, že naši borci nepřihrají do jasných postavení spoluhráčů. V této činnosti vyniká zejména Míša Mašek, který dá oči dolů a nevidí co se kolem něj děje. Je potřeba na tomto zapracovat. Pokud by se nám toto dařilo, byl by (samozřejmě na tom tolik nezáleží) výsledek daleko výraznější. Velká škoda. Velká pochvala Adamovi za střelecký koncert a Ondrovi, když se dostane k balónu ( je potřeba na sobě zapracovat v pohybu, důrazu a rychlosti), který jako jeden z mála dokáže zvednout hlavu a přesně přihrát do gólové šance. Peťa v brance měl dva super zákroky, jinak téměř bez práce. Přístup jakým zahrál pokutový kop je ale naprosto špatný. Nekoncentrovaně doslova zahodil tuto šanci. Kahan pro nás nebyl soupeř. Pokud budeme s těžšími soupeři hrát tímto způsobem, nemáme moc šancí. Máme opravdu co zlepšovat.
Petr Pavlas

AFK Tišnov - Moravské Knínice 3:3 (1:2)

Čtvrtek 7.5., 17:00 , Tišnov-Ostrovec

Střelci: Sedláček 2, Ondráček

Sestava: Pavlas (G), Ondráček (G-2. poločas) - Nakládal, Krésa, Sedláček, Daniel, Navrátil, Blažek, Nečesal, Drábek, Buček, Babák, Babáková, Ondráček

Za krásného počasí jsme nastoupili proti silnému týmu z popředí tabulky. Bohužel jsme navázali na výkon z minulého zápasu v Bítýšce a zápasem jsme se protrápili. Celý zápas jsme se nedokázali prosadit v před brankovém prostoru, chyběl nám pohyb a náš přechod do útoku byl pomalý a nepřesný. Hned ze začátku zápasu se soupeř dostal do vedení a poté se stáhl k vlastní bráně a hrozil jen z brejků. My jsme si se zahuštěnou obranou nevěděli rady a až ke konci zápasu jsme zjistili, že se dá hrát i po stranách a ubojovali alespoň remízu. I když nechybělo mnoho a ….. Škoda, že nám v útoku chyběl větší klid a hlava nahoře. Z borců předvedl opět nadprůměrný výkon Matěj a dirigentská taktovka ve středu pole patřila Ondrovi.

Střelci: Sedláček – 2, Ondráček - 1

FC Veverská Bitýška - AFK Tišnov 0:5 (0:3)

Úterý 5.5.2015, 17:00

Sestava: Ondráček (G) - Babák, Šlancar, Blažek, Sedláček - Dřevěný Vojta, Dřevěný Jakub,- Babáková, Buček, Drábek, Mašek

V dnešní dohrávce posledního kola jsme doslova utrpěli vítězství proti týmu z dolní poloviny tabulky. Nastoupili jsme s většinou hráčů mladší přípravky ročníku 2006, doplněné o čtveřici zkušených borců. Ve velkém dusnu se hrál nezáživný fotbal plný nepřesností a individuálních chyb. Měli jsme sice převahu, ale přes obranný val soupeře jsme se dostávali těžko, a když už se nám to povedlo, zakončení bylo málo důrazné. Pochvalu zaslouží gólman Maty ani ne tak za vychytanou nulu, ale spíš za hru na postu libera, kdy nejen bezchybně zachytával nákopy soupeře, ale snažil se i rozehrávkou zakládat naše útoky.

Střelci: Dřevěný Jakub 2, Sedláček, Drábek, Dřevěný Vojta

AFK Tišnov - FC Čebín 11:2 (7:0)

Sestava

Pavlas (G) - Dřevěný J. a V., Nakládal, Daniel, Krésa, Mašek, Sedláček, Ondráček, Nečesal, Blažek, Drábek.

Za krásného jarního počasí jsme přivítali dosud neporažený tým soutěže. My jsme však nastoupili v plné sestavě 2 pětek a proti početně oslabenému soupeři jsme začali jako uragán. Po 10 minutách jsme vedli 5:0 a bylo rozhodnuto. Naši hráči, zvláště první lajna složená z borců 2004 sázela góly pravidelně jako Bayern Mnichov ve středeční odvetě Ligy mistrů proti FC Porto. V tento moment bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a Čebín vypadal značně odevzdaně. I další průběh zápasu byl v naší režii, zapojila se i druhá lajna složená z našich mladších 05 a 06-tek. Všichni hráči makali na doraz, nikdo nevypustil jediný souboj, jediný balón. Gólové tempo sice trochu opadlo a soupeř ve druhém poločase opticky srovnal hru, nicméně další 4 góly jsme přidali a dokonali tak dvoucifernou porážku lídra tabulky. Ukazálo se, že naše tvrdá zimní příprava vyplněná sérií turnajů proti těžkým soupeřům se vyplatila. Dnes bych z mého pohledu vyzdvihnul nikoliv útočníky, ale především beky - z první lajny Kubu Daniela za bechybný defenzivní výkon (je potřeba však přidat kreativní podporu útoku) a z mladších se nejvíce líbil Matěj Blažek, který právě dokázal kromě perfektní práce dozadu, vyjet s balónem a přesnou rozehrou založit útok.

Branky:  Krésa 3, Sedláček 3, Dřevěný V. 2, Mašek 2, Nakládal 1,

ŘÍČANY – AFK ­ TIŠNOV 6:8 ( 5:4 )

Sestava: Pavlas (G) -­ Daniel, Navrátil, Blažek, Babák, Ondráček, Nečesal, Sedláček, Mašek, Drábek, Babáková, Vaščák.

Branky: Nečesal 2, Sedláček 2, Mašek 1, Vaščák 1, Ondráček 1, Babáková 1

Dnes jsme i ve velice chladném počasí vyloženě vybojovali cennou výhru v Říčanech. Sice jsme po krásném autu Matěje a hlavičky Honzy Nečesala vedli 0:1, ale většinu prvního poločasu se naši borci spíše hledali. Naše nedůrazná obrana dělala jednu chybu za druhou a soupeř tyto chyby nemilosrdně trestal. Proto bylo skóre po první půlce nelichotivé, 5:4. Po mele v kabině provedl trenér změny v sestavě a do druhé půlky jsme nastoupili velice pozorně a za chvíli zaslouženě vyrovnali – po krásné přímočaré akci zakončoval Adam. Zatlačili jsme soupeře před jeho bránu a při ojedinělých soupeřových výpadech nás několikrát podržel Péťa v brance. Ke konci zápasu jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek (díky útočnému triu Michal/Adam/Mates) a vítězství 6:8 již nepustili. Každopádně zápas ukázal, že je ještě na trénincích co zlepšovat. Děkuji všem za předvedený výkon.

Dnes bych chtěl hlavně za druhý poločas vyzvednout výkon Honzíka Nečesala. Dále bych rád poděkoval realizačnímu týmu. Bez těchto lidiček si nedovedu naši činnost představit.

Neděle 2.11.2014

Poslední zápas podzimní sezóny jsme dovedli k hladkému vítězství. Prvních 5 minut jsme ale za trvalého tlaku dokázali nastřelit jen 3 břevna, 2 tyčky a pár střel skončilo vedle nebo pěkným zákrokem soupeřova gólmana. Postupně jsme ale střeleckou smůlu protrhli a navyšovali v pohodě skóre. Směrem dozadu jsme hráli zodpovědně a nedovolili soupeři přímé ohrožení naší branky. Směrem dopředu i přes zhuštěný prostor jsme dobře kombinovali a přečíslovali protihráče. Chyběl snad jen větší počet přihrávek směrem dozadu na volné obránce místo snahy přejít přes 2-3 hráče. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu naší převahy, branek mohlo být i více, kdybychom zachovali v koncovce více klidu, ale i tak musíme být s dnešním výkonem nadmíru spokojeni, samozřejmě i s čistým kontem našich brankářů.

Střelci: Dřevěný Jakub 2, Krésa 2, Mašek 2, Nečesal, Nakládal a Dřevěný Vojta

Hodnocení hráčů:

Peťa Pavlas - v prvním poločase v brance takřka bez práce, v druhé půlce hrál na hrotu útoku a podal dobrý výkon, dokázal uplatnit svoje parametry ve hře tělem, výborný byl centr vzduchem na Adama Sedláčka.

Filip Haška - v brance také dobrý výkon, bylo vidět že se pomalu zlepšuje jeho rozehrávka oproti minuýlm utkáním

Ondra Nakládal - jeden z nejlepších levých beků v okrese, jeho rychlost s míčem i bez míče je výborná, stejně jako čtení hry - ukazál to ukázkově při svém gólu, kdy včas vyběhl proti nepřesné soupeřově nahrávce a šel sám na branku a v klidu k tyči zakončil.

Kuba Daniel - největší překvapení podzimní sezóny, pomalu ale jistě se zlepšuje a v obraně se stává tolik potřebnou jistotou. Jeho předností je rychlý start na míč a schopnost jej čistě odebrat soupeři. Potřebuje zlepšit rozehrávku a nezbavovat se tolik míče prvním dotykem, ale dnes měl 2-3 skvělé nahrávky do prostoru na útočníky, z nichž jedna skončila gólem. Skvělá asistence !

Adam Sedláček - dnes převážně v obraně, kde předvedl jako vždy sebejistý výkon, vepředu měl malinko smůlu nedařilo se mu zakončit ani skvělou hlavičkou po náběhu.

Vojta Dřevěný - opět dirigent naší zálohy, jako první protrhl dnes střeleckou smůlu, kdy se nebál vystřelit. Občas soupeře i trenéry překvapí originálním řešením situace, ale k úplné spokojonosti nám i jemu chybí ta pověstná o půl vteřiny rychlější přihrávka místo třetí kličky do hráče.

Kuba Dřevěný - oceňujeme jeho univerzálnost, hrál dobře na všech postech v útoku, obraně i záloze. V zakončení dnes chyběl větší klid, ale jeho náběh na bráchův roh a gólové zakončení  bylo ukázkové. Potřebujeme více gólů ze standardních situací.

Míša Krésa - jeho útočná forma stoupá a i v hale v zápase proti Nedvědici předvedl smysl pro kombinaci. Dnes nejvíc oceňujeme jeho vynikající nahrávku do prostoru na nabíhajícího útočníka před naším posledním gólem.

Míša Mašek - opět potvrdil střeleckou  formu, jako jeden z mála se nebojí vystřelit dobře a pro gólmana překvapivě z dálky. Je to otřepané, ale bez střely na branku nemůže padnout gól.

Honza Nečesal - dnes jako u všech dobrý výkon, výborným pohybem a hledáním volného  prostoru si nakonec zasloužil i gólovou odměnu

Všem patří poděkování a pochvala za výkony v podzimní sezóně a přejeme si aby podobně úspěšně hráči vystupovali i v halové sezóně.

8.kolo OP III.třídy

AFK Tišnov - Vysoké Popovice 16:0 (9:0)

Zápas jednoznačně v naší režii, soupeř nastoupil s hráči mladšími a slabší úrovně. A tak jsme si s chuití zastříleli a zakombinovali, některé akce snesly přísné měřítko. Opět se nám podařila standardka a z rohu vstřelili krásnou branku. Brankáři udrželi čisté konto, což je také pozitivní.

Střelci: Dřevěný Jakub 4, Dřevěný Vojtěch 3, Krésa 3, Sedláček 3, Nečesal 2, Šlancar 1

7.kolo OP III.třídy

Oslavany - AFK Tišnov 9:5 (4:2)

V tomto zápase jsme podali špatný výkon, nedařila se kombinace, obranná hra a ani brankář dnes nepodržel tápající tým. Hosté měli jednoho hráče fyzicky i herně převyšující ostatní a v podstatě sám 6 góly rozhodl zápas. My naopak byli oslabeni o tři opory ročníku 2004, kteří hráli ten den odpoledne za mladší žáky. Je nutné se poučit a v dalším zápase zlepšit všechny herní činnosti.

Střelci: Sedláček Adam 2, Mašek Michal 2, Ondráček

6.kolo OP III.třídy

AFK Tišnov - Zbraslav 16:4 (7:2)

Výsledek hovoří za vše, šanci dostali hráči ze "širšího" kádru i z ročníku 2006, kteří si tak vyzkoušeli ostrý start v zápase starší přípravky.

Branky: Sedláček Adam 6, Krésa Michal 5, Mašek Michal 3, Pánek J., Vaščák J.

5.kolo OP III třídy

AFK Tišnov - Kahan 10:1 (5:1)

V nejsilnější sestavě jsme nedali soupeři nejmenší šanci.  Konečně se zlepšila produktivita, šance jsme proměňovali, předvedli hezké kombinace i rychlé brejky. Potěšil gól ze standardky z rohu, na tréninku jsme několikrát tento signál cvičili a konečně se vydařil v podání dua Vojta D. - Adam S. V druhém poločase jsme opět zkusili některé hráče dát na nezvyklé posty, aby poznali odlišný způsob orientace na hřišti a odlišnosti v řešení herních situací. A najednou někteří poznali, že gól se dá vstřelit i z obranného postu, pokud se nebojí zapojit do útočné akce (viz. Michal Mašek). Hráče lze pochválit bez vyjímky, každý odvedl svůj nadstandardní výkon. Obzvláště bych rád vyzvedl výkon Kuby Daniela na pravé straně obrany, kde se doslova našel a předvedl několik hezkých průniků po čáře, dále hrál výborně hlavou a celkově za zápas neudělal jedinou chybu. U některých hráčů (Kuba Pánek, Ondra Šlancar) je vidět, že větší tréninkovou pílí a účastí na zápasech jejich výkon poroste.

Střelci: Mašek 3, Sedláček 2, Krésa, Pánek, Nečesal, Nakládal, Dřevěný Jakub

4.kolo OP III.třídy sk. C

Moravské Knínice - Tišnov 2:1 (1:0)

V mírně oslabené sestavě (bez Michala K. a bratrského dua Kuby a Vojty a, kteří recipročně vypomáhali Nedvědici v KP Vysočina) jsme nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, kdy míč poskakoval na brankové čáře. Co nám byla platná místy drtivá převaha. Soupeř vstřelil jeden gól po předchozím faulu na našeho obránce, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Dvě obdržené branky na zápas není moc, tragický je výsledek útočné činnosti a proměňování šancí.

Střelec: Mašek

3.kolo OP III.tř. sk.C

Tišnov -Veverská Bítýška  13:1 (10:0)

Pátek 19.9.2014, 17:30

Po středečním dramatu v Čebíně s nešťastným koncem, nás dneska čekalo pohodové vítězství. Soupeř příliš nekladl odpor a my v prvním poločase pravidelně  hezkými akcemi a góly navyšovali skóre. V druhém poločase jsme už tak úspěšní v ofenzívě nebyli, hosté zahustili vápno a bylo těžké pronikat do gólových šancí. Ale i tak jsme měli trvalou územní převahu, hosté prakticky neohrozili bránu, gól jsme si dali víceméně sami. Pozitivem, je, že si všichni hráči vyzkoušeli pro ně občas nezvyklé posty a takže nakonec vše splnilo svůj účel.

Střelci:  Nakládal Ondra 3, Dřevěný Jakub 3, Dřevěný Vojta 3, Mašek Michal 2, Krésa Michal 2

2. kolo OP III.třídy sk.C

Čebín - Tišnov 4:3 (1:3)

Středa 17.9.2014, 17.00

Ze zápasu jsem já osobně měl veliké obavy. Soupeř s kompletním ročníkem 2004, hrající v nezměněné sestavě už 3 roky produkuje fyzický neuprosný styl, dovede si trpělivě počkat na svoje šance, jak jsme poznali minulý ročník Tišnovské zimní halové ligy. Vždy v závěrech zápasů dokázal dávat důležité branky a všem týmům i ročníku 2003 zle zatápěl.

Dnešní utkání bylo zápasem dvou naprosto rozdílných poločasů, nakonec skončil vítězstvím šťastnějších domácích. V prvním poločase jsme podali vynikající výkon, bezchybná obrana, měli jsme míč většinu času na kopačkách, kombinovali jsme a stříleli krásné branky. Bohužel v 2.poločase jsme se dostali do útlumu, nejvíce vytěžované trojici hráčů rapidně docházeli fyzické síly a domácí nátlakovou hrou nás už k ničemu významnému nepustili. Naopak se 2 x rychle za sebou utrhl jejich koncový hráč Hamřík, který bývá celý zápas neviditelný, ale v pravý čas vždy udeří, podobně jako dnes. Škoda, že jsme si nechali bodový zisk utéct v jinak remízovém utkání. Pro nás všechny poučení napříště, že jeden poločas zápas nevyhrává.

Branky: Mašek 2, Sedláček

OP III.třídy - 1.kolo

Tišnov - Veverské Knínice/Říčany  6:3 (2:2)

Pátek 5.9., 17:30

Sestava: Pavlas, Haška (G) - Nakládal, Blažek, Daniel, Krésa - Dřevěný Vojta - Dřevěný Jakub, Sedláček, Mašek, Nečesal

První zápas v OP nebyl vůbec jednoduchý. Soupeř hrál silový důrazný fotbal a nenechal nás na pochybách, že žádný soupeř nebude jednoduchý. Sice jsme se ujali vedení po našem úvodním tlaku, když jsme však neproměnili další šance, soupeř srovnal a dokonce šel po rohovém kopu a dorážce do naší odkryté brány do vedení. Do poločasu jsme zvýšeným úsilím vyrovnali na 2:2, chvílemi se hrálo na jedné polovině, ale co naplat, soupeř měl výborného gólmana a jistou obranu, která včas přistupovala k našim útočníkům, takže jsme se těžko dostávali do přímého zakončení. V druhém poločase se obraz hry nezměnil, měli jsme územní převahu, snažili se kombinovat (někdy až moc), ale soupeř neustále hrozil přečíslením v brejcích, kdy  minimálně dva hráči neustále zůstávali na útočné polovině a vázali naše obránce, kteří tak nemohli podporovat útok. Další tlak si soupeř vytvářel dlouhými auty do našeho vápna, po jednom takovém autu jsme opět inkasovali. Za stavu 3:3 jsme nakonec neutuchajícím útočným tlakem 3 góly soupeře přetlačili, některé akce už vypadaly fotbalově, ale pořád to nebylo úplně ono.  Pro kluky z mladší přípravky to byla velká škola, bez maximálního nasazení po celý zápas nelze uspět. Je teprve začátek sezóny a pořád je na tréninku čem pracovat a některé zbytečné chyby odstraňovat. Jinak až na zmíněné maličkosti lze kluky pochválit, hlavně že bojovali až do konce, houževnatého soupeře přetlačili a nakonec 3 body zaslouženě zůstaly doma.

Střelci: Mašek 2, Sedláček , Krésa , Dřevěný Kuba , Dřevěný Vojta